Yazılar

Manito Kiralama

Tekerleğin icadından bu yana en önemli sektör olan taşımacılık, teknoloji çağının getirilerinden biri olan gelişmeleriyle her gün bir adım daha ileri gitmeye devam ediyor. Bu sektörde tecrübeli kadrosuyla hizmet eden Furkan Taşımacılık olarak; Çorlu, Çerkezköy, Kapaklı ve Saray’da bulunan tüm taşımacılık hizmetlerinizi özveri ile gerçekleştirmekteyiz.

Bölgede en çok tercih edilen Kiralık Manitou arayışına son veren firmamız, kaliteli, özverili bir şekilde tüm taşımacılık işlemlerinizi uygun fiyatlara ve en hızlı şekilde hallediyoruz.

Manitou nedir?

Manitou 21. Yüzyılın teknolojisi ile geliştirilmiş bir yük taşıma aracı markasıdır. Fransız menşeili bir yük taşıma (forklift) markası olan olan ‘Manitou’,  günümüzde taşımacılığa dair geliştirilen tüm araçları ile sektöre en etkili hizmet eden markayı oluşturmuştur.

Genel tipi itibariyle arazi koşullarına uygun bir dizayna sahip olan ‘Manitou’ aracı, tüm zorlu koşullara rağmen taşınan ürünün güvenliğini sağlamak için tasarlanmıştır. ‘Teleskopik bomlu’ mekanizmasıyla ileri ve yukarı uzamalı hareket eden manitou araçları, son zamanlarda taşımacılık sektörünün revaçta araçlarıdır. Tüm bu özellikleri ile kullanıcısını zamandan ve paradan tasarruf ettiren bu araçların kullanımı günden güne yaygınlaşmaktadır.

Manitou makineleri genelde 4×2 ve ya 4×4 çekiş sistemine otomatik olarak geçiş yapabilir. Tüm araçlar önden manevralı, arka ve ön birlikte manevralı ve yengeç yürüyüşü olmak üzere üç çeşit yürüyüşe sahiptir.

Neden Manitou?

JBC, forklift, kepçe ve sepetli gibi platformlu taşıma makinelerinin işini tek başına yapan manitou, tüm bu makineler için ek ücret ödemenize engel olur.

Teleskopik Yükleyici özelliği sayesinde geniş hareket kabiliyetine sahip olan Manitou, aynı zamanda yüksek katlara taşıma imkanı da verir.

4×4 arazi imkanlarına göre tasarıma sahip olan Manitou, her koşulda işinizi halletme imkanı sunar.

Zamandan ve iş yükünden kurtaran Manitou, işinizi en kısa sürede gerçekleştirerek sizlere daha kaliteli bir zaman planlama şansı sunar.

Çalışan ve taşıma maliyetlerini düşürür, dar alanda yüksek manevra kabiliyeti ile sizlere rahat bir taşımacılık hizmeti sunar.

İnşaat, sanayi, tarım ve daha sayılamayan birçok alanda kullanılan manitou kiralamak için en ideal araçtır.